Denk mee over de inrichting van jullie speelterrein

De gemeente Eindhoven heeft de ambitie om in elke wijk een Inclusieve Speelplek te realiseren.
Omdat de speelplek aan de Amienslaan een belangrijke rol speelt in de wijk, is besloten deze opnieuw in te richten, met extra aandacht voor inclusie. Diverse belangengroepen, waaronder omwonenden, basisscholen, jeugdwerkers en zorginstellingen, hebben wensen geformuleerd die zijn verwerkt in het Voorlopig Ontwerp. Hierna heeft er een participatiemoment plaatsgevonden en zijn de wensen die daaruit naar voren zijn gekomen meegenomen in het Definitief Ontwerp.

Een Inclusief Speel- en Ontmoetingsplein is een plein waar iedereen samen kan komen en gebruik kan maken van de aanwezige faciliteiten. Hierbij wordt speciale aandacht besteed aan het ‘spelende kind’ en het bevorderen van een toegankelijke omgeving voor iedereen.

Proludic werkt samen met haar partners SNK Groep en Vebego Groen om het plein te transformeren tot een inclusieve speel- en ontmoetingsplek. Dankzij de waardevolle input van de buurt is er nu een ontwerp dat aansluit bij de wensen en behoeften van iedereen.

Participatiemoment Buurtbewoners

In januari vond het participatiemoment met omwonenden plaats. Hier was er de mogelijkheid om het Voorlopig Ontwerp te bekijken en daar een mening over te geven. Bedankt voor jullie input! We hebben vele buurtbewoners mogen ontvangen.

Planning herinrichting

Ons doel is om in de zomer te starten met de realisatie en daadwerkelijk de schop in de grond zetten!

Voor meer informatie over de inrichting van de speelplek kun je contact opnemen met John van der Rijt, Adviseur Spelen bij Proludic via info@proludic.nl.

Inrichting speeltuin Amienslaan
Velden met een * zijn verplicht